אבחון דידקטי לימודים - אבחון הבעיה כחלק מפתרונה

אבחון דידקטי לימודים

אבחון דידקטי לימודים

לא אחת מתגלעים קשיים של תלמידים צעירים בלימודים אשר קשה לייחס ולשייכם לסיבות מוגדרות. לשם כך מוצע אבחון דידקטי לימודים. האבחון הדידקטי מאפשר לאבחן את הגורמים והסיבות לקיומן של הפרעות קשב, לרבות כאלה המלוות גם בהיפראקטיביות. האבחון מאפשר לאבחן הפרעות קשב וריכוז שמקורן במערכת העצבים המרכזית, ואשר גירויים סביבתיים מסיחי דעת, מלבים ומחריף אותן.
במרכז רפואי מתקדם וחדשני מוצעות לכם מרפאות מומחים מקצועיות במגוון תחומי הרפואה, לרבות מערך אבחון מקצועי בנושא אבחון דידקטי לימודים. בין השאר נערך גם אבחון באמצעות מחשב לזיהוי הבעיות. כאשר אתם מפנים את ילדכם לאבחון במכון מקצועי, אשר מיטב אנשי המקצוע מעניקים בו טיפול כולל, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי ייעשה כל מאמץ על מנת לאבחנו באופן העמוק והיסודי ביותר.
האבחון נותן תמונה מלאה ומפורטת על אודות קשיי המאובחנים אבל גם על יכולותיהם, על החוזקות ועל יתרונותיהם. לאחר האבחון מוצע מתווה טיפולי והמלצות להקלות בדרכי היבחנות, המאפשרות לתלמידים לקויי הקשב והריכוז להתגבר על הפרעה זו ולהתמודד עם המטלות הלימודיות השונות על אף היותם לוקים בה. במידה שנדרש גם אבחון פסיכודידקטי, אם וכאשר קיים חשש או חשד לסיבות רגשיות העומדות בבסיס הפרעת הקשב והריכוז, גם אבחון זה מתבצע במרפאת המומחים.

אבחון דידקטי לימודים – לא רק לילדים ולא רק לתלמידים

מבוגרים אשר לגביהם קיים חשד להפרעות קשב וריכוז, יכולים לקבל הכרה בלקות זו. גם מעסיקים נוטים כיום להתחשב בה ולהטיל על מי מעובדיהם שלוקים בהפרעה זו מטלות שהיא אינה רלוונטית למילוין כנדרש.
ידוע, כי אבחון מדויק של בעיה הוא שלב ראשון חיוני ואפקטיבי לפתרונה. באמצעות שיטות טיפוליות שונות ומתן הקלות בבחינות אפשר ליצור עבור בעלי ההפרעות ולקויות הלמידה מסגרת, אשר בה יוכלו להפיק ולמצות את המיטב.
צוות מומחים רב מקצועי יציע מענה משולב עבור ליקויי למידה והפרעות ריכוז,ובעזרת אבחון דידקטי לימודים במוסדות אקדמיים יתאפשרו בשילוב יחד עם תוכנית מותאמת אישית למטופל

לבד מהמלצות לבית הספר, עשוי המתווה המוצע לכלול גם המלצה לטיפול באמנות, רכיבה טיפולית, טיפול אצל קלינאי תקשורת, טיפול באמנות, וכמובן - התוויית אסטרטגיות ללמידה וטיפול בלקויות במסגרת בית הספר ועל פי יכולותיו.

picture decors picture decor right
picture decoration
יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו? שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו -1-700-70-78-58
כללית
מכבי
לאומית
הראל
הפניקס
פמי פרימיום
מאוחדת
חיפוש סניפים בארץ
מצאו את הסניף הקרוב לביתכם
בחרו את הטיפול הרצוי