כאב בשורש כף היד - מומלץ לטפל בגלי הלם

באמצעות מכשיר המשדר גלי הלם ניתן לטפל ואף לרפא שורה של תסמונות – הסתיידויות ודלקות - באיברי הגוף השונים, לרבות במקום שעלול להיות כאוב ורגיש במיוחד - שורש כף היד. מי מכם שחשו מימיהם כאב בשורש כף היד ודאי יודעים עד כמה עלול הכאב להכביד ולשבש את הפעילות של היד, עד כדי השבתתה.
גלי הלם מוכחים מזה יותר מ-30 שנה כשיטה טיפולית מיטבית לבעיות במערכות השלד, העצמות והשרירים. אחוזי ההצלחה בו גורמים להגברת הביקוש לטיפול באמצעותם. מענה לתופעה של כאב בכף היד מוצע לכם במרפאת כאב וטיפול בגלי הלם השייכת לרשת מכונים רפואיים מקצועיים, שבהם זמינים עבורכם מיטב הרופאים.
מדובר בסדרה של ארבעה מפגשים כ– 45 דקות, בקירוב, כל מפגש. ניתן לשוב לשגרת פעילות מיידית בתום הטיפול. גלי ההלם מסייעים לשיכוך הכאב על ידי השבת חומרים שגרמו להסתייעות למחזור הדם. בניגוד לטיפולים המסורתיים, השמרניים, טיפול בגלי ההלם פותר את הבעיה משורשה - אכן, בהקשר זה, משורש כף היד.

כאב בשורש כף היד - טיפול שורש
גלי ההלם יוצרים רעידות הגורמות לפירור אזורי ההסתיידות. זרימת הדם המואצת משככת את הכאב ואת הדלקת. רבים מבין המטופלים עשויים להעיד על התועלת שבטיפול זה להקלה בדלקת, בירידה בנפיחות ובשיפור ובהרחבת טווח התנועה.
אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע, ייעוץ ואבחון על ידי מומחים שהוכשרו במיוחד לטיפול בגלי ההלם. השיטה מועילה לרבים אשר לא קיבלו מענה מספיק ומספק בשיטות טיפול אחרות, אשר אינן סותרות את הטיפול בגלי ההלם.
השירות הרפואי המקצועי מוצע וזמין עבורכם במרפאות חדישות ומשוכללות של מדיקל סיטי, בעלות נוחה. צוות רב מקצועי מהווה ערובה למתן הטיפול הטוב ביותר. אחיות וטכנאים המאומנים ומיומנים בהפעלת המכשור הרפואי מעניקים לכם הזדמנות וסיכוי ליהנות מהטיפול הממוקד האפקטיבי ביותר.
כאב בשורש כף היד מקשה ומגביל מאוד את השימוש ביד. הוא כרוך בכאב ובמגבלת תנועה חריפה. מי מכם שלא הועיל להם טיפול שמרני עשויים להיווכח כי באמצעות טיפול בגלי הלם ב מדיקל סיטי משתפר מצבם כבר לאחר טיפולים אחדים.

 

picture decors picture decor right
picture decoration
יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו? שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו -1-700-70-78-58
כללית
מכבי
לאומית
הראל
הפניקס
פמי פרימיום
מאוחדת
חיפוש סניפים בארץ
מצאו את הסניף הקרוב לביתכם
בחרו את הטיפול הרצוי