תיירות מרפא

מדיקל סיטי הינו מרכז רפואי פרטי, יוקרתי ומרשים אשר עוסק בתחום של רפואה גבוהה ופרטית עם מומחים מכל סוגי ההתמחויות. תיירות מרפא והתהליך הכרוך בכך היא אחד מהשירותים הרפואיים הניתנים במקום. בנוסף, באתר האינטרנט של מדיקל סיטי ניתן לצפות בגלריית תמונות מרשימה ומרהיבה אשר מציגה את סניפי הרשת ואת רשימת המכונים, הקליניקות, המרפאות, הרופאים והמומחים אשר זמינים ונגישים לכם במקום ומידע כיצד ניתן ליצור קשר ולקבוע תורים אצל המומחים והרופאים. בתיירות מרפא נוסעים אנשים אל מעבר לגבולות בינלאומיים כדי לקבל טיפול רפואי מתוכנן מראש. אף שתחום תיירות המרפא, למעשה, כולל בתוכו כל טיפול רפואי שזמין כיום למטופלים, רק תחומים מסוימים נחשבים לכאלה שתיירים רפואיים חוצים גבולות בשבילם.

הטיפולים השכיחים בתיירות מרפא הם ניתוחים כלליים, ניתוחים פלסטיים, ניתוחי שיניים, טיפולים למחלת הסרטן, ניתוחי עיניים, השתלות אורתופדיות (אגן הירכיים וברך), ניתוחי לב, הפריות מלאכותיות, וניתוחים לטיפול בהשמנת יתר. תיירות מרפא היא תופעה הולכת וגוברת של אנשים ותיירים אשר נוסעים לארצות זרות במטרה לקבל טיפולים רפואיים מתוכננים מראש.

מהי תיירות מרפא ומהיכן נטבע המונח? תיירות מרפא היא מונח שלמעשה "התגלגל" מסוכני הנסיעות ומהתקשורת ומוכרת גם בתור תיירות רפואית. מדובר על תופעה שבה אנשים מארץ מסוימת, לדוגמא ממדינת ישראל, בוחרים לנסוע דווקא אל ארצות זרות ולהיחשב למעשה תיירים אשר מגיעים לקבל טיפול רפואי מסוים, באופן שהוא מתוכנן מראש ומתואם עם כל הנוגעים בדבר. בעבר היו מספר תחומים מסוימים בהם היו מבצעים תיירות מרפא אך כיום הם התרחבו התחומים ואנו אף רואים כי הביטוי תיירות מרפא הגיע אל תחומים פחות 'דחופים' ושאינם רק כירורגיים כפי שהיה נהוג קודם לכן, אלא גם בתחום הקוסמטי, הניתוחים הפלסטיים, הטיפול האלטרנטיבי וכדומה.

אין ספק כי אנשים רבים מוצאים את תחום תיירות המרפא כמה שמרחיב להם את מגוון האפשרויות אשר לעתים מרגיש מצומצם במדינה בה הם חיים - כאשר הם נמצאים בצומת דרכים רפואית כל שהיא והם מרגישים כי הם לא מקבלים את המענה המתאים. אנשי תיירות המרפא יודעים כי ישנה אפשרות נוספת. הם מבררים לגבי תיירות המרפא במדינות שונות בתחום הרפואי שנוגע אליהם ומבצעים את הפרוצדורה על פי הדרך המומלצת להם. כך יודע כל תייר כי יוכל להגיע אל מדינה זרה בתור תייר שמגיע לקבל טיפול רפואי (תיירות מרפא), ולקבל את הטיפולים, הניתוחים והבדיקות הנחוצים להם. חיפוש אחר הביטוי תיירות מרפא והתהליך הכרוך בכך כאשר אנו רוצים לברר עוד לגבי תיירות מרפא, לאחר שאנו מקבלים את ההבנה שלא נוכל לקבל מענה לטיפול רפואי מסוים במדינה בה אנחנו מתגוררים אין ספק כי תיירות מרפא יכולה להיות אופציה ממשית עבורנו.

כל מה שעלינו לעשות הוא לבדוק את הביטוי תיירות מרפא, באינטרנט למשל, וכך נחשף לאתרים רבים אשר מפרטים אודות תיירות מרפא. התוצאות יכללו חברות אשר מלוות ומבצעות שירותים של תיירות מרפא כמו סוכנויות נסיעות וכן הלאה, אך בנוסף גם יתקבלו אתרים אשר למעשה הם חלקים מפורומים או בלוגים, כמקומות בהם אנשים כתבו את חוות דעתם באשר לסוג של תיירות המרפא שהם ביצעו במדינה מסויימת או לאחר בירור רפואי שערכו וכך נוכל גם לקבל חוות דעת אובייקטיבית באשר לסוגי הטיפולים שבוצעו דרך המונח "תיירות מרפא". מלבד זאת נוכל להגיע אל אתרים אשר מעניקים הסברים אינפורמטיביים בלבד על מנת שנוכל ללמוד ולהשכיל אודות התהליך של תיירות מרפא - מה זה אומר, העלויות, הביטוח הנדרש וכן הלאה. כך נוכל להמשיך בחיפוש לאחר שלמדנו עוד על מהי תיירות מרפא והאם זה משהו שרלוונטי לגבינו.

הנכם מוזמנים לקבוע פגישת אבחון בסניפי מדיקל סיטי - למידע נוסף

picture decors picture decor right
picture decoration
יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו? שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו -1-700-70-78-58
כללית
מכבי
לאומית
הראל
הפניקס
פמי פרימיום
מאוחדת
חיפוש סניפים בארץ
מצאו את הסניף הקרוב לביתכם
בחרו את הטיפול הרצוי