מבחן מוקסו לאבחון הפרעות קשב וריכוז

iStock_000003209843XSmall

מבחן מוקסו לאבחון הפרעת קשב וריכוז הוא שימושי ויעיל. הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה שכיחה, שמתחילה בילדות וממשיכה בבגרות. הפרעה זו פוגמת באיכות החיים ומשפיעה על ההישגים הלימודים, על קשרים חברתיים, זוגיים ועוד.
על מנת להקל על המטופל וליצור עבורו סביבת חיים קלה ונוחה יותר לצד ההפרעה, יש להתאים טיפול ראוי ולבצע אבחון אשר יגדיר ויאבחן את ההפרעה. אי מתן טיפול נכון עלול לפתח אצל המטופל תופעות נלוות קשות, בשלבים מאוחרים יותר. מבחן מוקסו מתהדר ביכולת אבחון גבוהה ביותר. היתרון המובהק של מבחן זה, הוא יכולת הדיוק בזיהוי ההפרעה ומתן טיפול מקצועי, אשר עתיד לשפר משמעותית את חייו של המטופל.

מבחן מוקסו
מבחן מוקסו הוכח ככלי עזר מדעי לאבחון הפרעות קשב וריכוז. התוצאות המתקבלות בתום האבחון, הן ברמת דיוק גבוהה מאוד, מה שמאפשר למטפל להתאים כבר בשלב הראשון את הטיפול האפקטיבי ביותר. באמצעות מבחן זה, בונה המטפל פרופיל אישי לנבחן ומבצע השוואה בין הנבדק לחתך הממוצע. זאת נעשה בהתאם לקריטריונים המותאמים לנבדק, בין היתר חתכי גיל, מנת משכל ועוד.
במהלך המבדק מדמה המאבחן למאובחן סביבה טבעית ומשלב מסיחים מדומים, אשר משפרים את התוצאות באופן ניכר. תוצאות המבחן הן מיידיות וברורות, כך שהמאובחן יוכל לקבל טיפול ראוי.
הורים רבים העידו על שיפור במתן הטיפול לאחר ביצוע המבחן.

לטפל בבעיה זה לא בעיה
הפרעת קשב וריכוז היא בעיה שכיחה, שמקורה בכשלים פתולוגים של מערכת העצבים המרכזית. אבחון הבעיה משתפר ומתפתח ברבות השנים, אם בעשורים קודמים היה ניסיון לטאטא אותה תחת השולחן, הרי שכיום קיימות שיטות אבחון שונות ומגוונות, שתפקידן לזהות את ההפרעה ולטפל בה. ילד שלא מקבל טיפול ראוי, הופך לבוגר עם בעיות רבות, הן לימודיות והן רגשיות. ההפרעה פוגעת בכל תחומי החיים וגורמת לסבל ותסכולים רבים. אם גם אתם חושדים כי ילדכם לא אובחן כראוי, מבחן מוסקו מזהה בוודאות של 90% את הבעיה. אל תאפשרו לילדיכם לגדול בתסכול וכישלון בכל תחומי החיים וגשו איתו למדיקל סיטי מתמחים בבריאות ושנו עבורו את המציאות לטובה יותר, בה הוא משתלב ככל האדם באמצעות מבחן מוסקו.

 

ליצירת קשר לחץ כאן

למידע מקצועי לחץ כאן

picture decors picture decor right
picture decoration
יש לכם שאלות? רוצים לדבר איתנו? שלחו פניה ונשמח לעמוד לרשותכם או התקשרו עכשיו -1-700-70-78-58
כללית
מכבי
לאומית
הראל
הפניקס
פמי פרימיום
מאוחדת
חיפוש סניפים בארץ
מצאו את הסניף הקרוב לביתכם
בחרו את הטיפול הרצוי